• aksu.oo@pavlodar.gov.kz
  • 140100, Ақсу қаласы, Строителей көшесі, 14б
  • Call-орталық 8 (71837) 65941, 87713572153

«Птичий перезвон» Х Республиканскалық экологиялық байқауы жеңімпаздарын кұттықтаймыз.

Байқауға Қазақстан Республикасының әр облыстарынан 424 оқушы жалпы білім беретін мектептердің, мектепке дейінгі мекемелердің, 124 педагогтары қатысты. Павлодар обл., Түркістан обл., Қарағанды обл., Ақмола обл., Ақтөбе облысы. Байқаудың қазылар алқасы: Галина Яковлевна Беспалова - суретші-кескіндемеші, портретші, дизайнер-модельер, Қазақстан Суретшілер Одағының мүшесі, Жанар Сериковна Калиева – «Ақсу қаласының балалар өнер мектебі» МКҚК-ның басшысы, Ерсын Каскеевич Такырбасов - суретші, білім беру үздігі, Қазақстан Ғылым академиясының мүшесі. Байқау жүлдегерлерінің жұмыс каталогын қарау үшін мына сілтеме бойынша өтіңіз https://cloud.mail.ru/public/VBhT/2XkdwMQPr

Байқау  қорытындысы бойынша:

Жалпы білім беретін мектептер, Балабақшалар

Орын

Жас санаты

Қатысушы аты-жөні

Мекеме

1 орын

5-7 жас

Айлин Касымханова

Ақсу қ. № 4 мектеп

5-7 жас

Алексей Баранов

Ақсу қ. мектеп-лицейі

11-13 жас

Анастасия Хабирова

Ақсу қ. № 7 мектеп

14-16 жас

Аружан Берикбаева

Ақсу қ. № 2 мектеп

2 орын

5-7 жас

Дарина Уахитова

Ақсу қ.  "Айналайын" балабақшасы

5-7 жас

Аделия Айтжанова

Ақсу қ.  № 24 балабақшасы

8-10 жас

Айша Жанатқызы

Ақсу қ. № 8 мектеп

8-10 жас

Элина Сердюкова

Ақсу қ. мектеп-лицейі

11-13 жас

Ангелина Бешеля

Ақсу қ. № 7 мектеп

11-13 жас

Карина Шеляг

Павлодар қ. №27 мектеп

11-13 жас

Аружан Жунусова

Ақсу қ. № 7 мектеп

14-16 жас

Аимжан Ордабаева

Үштерек ауылы мектебі

3 орын

5-7 жас

Валентина Дубинина

Ақсу қ.  № 19 балабақшасы

5-7 жас

София Соколова

Ақсу қ.  № 10 балабақшасы

8-10 жас

Зарина Кулжанова

Ақсу қ. № 8 мектеп

11-13 жас

Алтынбек Болатбеков

Ақсу қ. № 2 мектеп

11-13 жас

Асанали Өскенбай

Ақсу қ. мектеп-лицейі

14-16 жас

Юлия Попова

Ақсу қ. № 4 мектеп

14-16 жас

Карина Ахметова

Павлодар қ. №5 мектеп

14-16 жас

Дарина Шарипова

Ақсу қ. № 7 мектеп

Ынталандыру сыйлығы

5-7 жас

Райана Шуахбаева

Ақсу қ. № 2 мектеп

5-7 жас

Динель Ахмедиева

Ақсу қ.  "Айналайын" балабақшасы

5-7 жас

Алибек Болатбеков

Ақсу қ. № 2 мектеп

5-7 жас

Альтаир Карагаев

Ақсу қ.  №10 балабақшасы

5-7 жас

Амина Кабдрашева

Ақсу қ.  №10 балабақшасы

5-7 жас

Шадияр Жунусова

Ақсу қ. № 7 мектеп

5-7 жас

Дарина Смагулова

Ақсу қ. № 8мектеп

5-7 жас

Ева Лысикова

Ақсу қ.  №10 балабақшасы

8-10 жас

Амина Сапаргалиева

Ақсу қ. мектеп-лицейі

8-10 жас

Ризагуль Аширова

Ақсу қ. № 2 мектеп

8-10 жас

Дмитрий Паустьянов

Ақсу қ. № 4 мектеп

8-10 жас

Мариям Онерхан

Ақсу қ. № 2 мектеп

8-10 жас

Мерей Олжабай

Ақсу қ. № 2 мектеп

11-13 жас

Талгат Карменов

Павлодар қ. №23 мектеп

11-13 жас

Виалетта Вдовина

Павлодар қ. №43 мектеп

11-13 жас

Агила Арынова

Ақсу қ. № 8 мектеп

11-13 жас

Лаура Баубекова

Ақсу қ. № 7 мектеп

14-16 жас

Кумар Омрзакова

Ақсу қ. № 2 мектеп

14-16 жас

Алтыггуль Олжабай

Ақсу қ. № 2 мектеп

14-16 жас

Надежда Писаренко

Ақсу қ. № 4 мектеп

14-16 жас

Аяулым Касенбекова

Павлодар қ. №43 мектеп

14-16 жас

Александра Головачева

Ақсу қ. № 4 мектеп

 

БӨМ, БКМ, БММ, изостудия

Орын

Жас санаты

Қатысушы аты-жөні

Мекеме

Гран-При

11-13 жас

Назмутдинова Софья

Ақсу қ. БӨМ

1 орын

5-7 жас

Орлова Варвара

С.Дөнентаев атындағы МҮ       Бейнелеу өнері студиясы «Золотой лучик»

8-10 жас

Каратаева Адия

Павлодар қ. М.М. Катаев атындағы мектеп

11-13 жас

Дикова Александра

Ақсу қ. БӨМ

14-16 жас

Женіс Камила

Екібастұз қ. БКМ

2 орын

5-7 жас

Базарбаева Асылайым

Қарғалы аудандық   БӨМ                    Бадамша ауылы, Ақтөбе обл.

5-7 жас

Ергибаева Наргиз

Павлодар қ. М.М. Катаев атындағы мектеп

8-10 жас

Абай Сабина

Ақсу қ. БӨМ

8-10 жас

Попукалова Маргарита

С.Дөнентаев атындағы МҮ       Бейнелеу өнері студиясы «Золотой лучик»

11-13 жас

Сергеева Арина

Ақсу қ. БӨМ

11-13 жас

Рудакова Елизавета

Ақсу қ. БӨМ

14-16 жас

Голощапова Татьяна

Кентау қ. БКМ

3 орын

5-7 жас

Блеч Виктория

Қарғалы аудандық   БӨМ                    Бадамша ауылы, Ақтөбе обл.

5-7 жас

Ромашов Гордей

Ақсу қ. БӨМ

5-7 жас

Горбань Даяна

Қарғалы аудандық   БӨМ                    Бадамша ауылы, Ақтөбе обл.

8-10 жас

Рау Милана

Ертіс ауылы БӨМ

8-10 жас

Әбу Сафия

Павлодар қ. М.М. Катаев атындағы мектеп

8-10 жас

Абдигалиева Акмаржан

Қарғалы аудандық   БӨМ                     Бадамша ауылы, Ақтөбе обл.

11-13 жас

Дамир Мейірім

Екібастұз қ. БКМ

11-13 жас

Куделько Ольга

Екібастұз қ. БКМ

11-13 жас

Маралбек Жанерке

Б. Жылқыбаев атындағы БӨМ Май ауд., Көктөбе ауылы

11-13 жас

Тұрғанбекова Мөлдір

Шымкент қ. БКМ

11-13 жас

Айдарбаев Нұрхан

Темір аудандық көркемсурет мектебі Шұбарқұдық кенті

11-13 жас

Абишева Наргиз

Ақсу қ. БӨМ

11-13 жас

Маканова Тогжан

Ақсу қ. БӨМ

11-13 жас

Сейтканова Дильнура

Ақсу қ. БӨМ

14-16 жас

Жекас Вадим

Ақсу қ. БӨМ

14-16 жас

Кольке Ксения

Екібастұз қ. БКМ

14-16 жас

Садырев Дмитрий

Ақсу қ. БӨМ

14-16 жас

Сапархан Ернұр

Шымкент қ. БКМ

Ынталандыру сыйлығы

5-7 жас

Черевко Арсений

Павлодар қ. М.М. Катаев атындағы мектеп

5-7 жас

Курмаш Айша

Шахтинск қ. А.Исмаилов атындағы БКМ

5-7 жас

Ержанова Дания

Қарғалы аудандық   БӨМ                    Бадамша ауылы, Ақтөбе обл.

5-7 жас

Кенесова Каусар

Темір аудандық көркемсурет мектебі Шұбарқұдық кенті

8-10 жас

Слободенюк Анна

Павлодар қ. БКМ

8-10 жас

Литвинова Таисия

Павлодар қ. БКМ

8-10 жас

Коровкина Яна

Екібастұз қ. БКМ

8-10 жас

Токтасын Жансерик

Аксу қ. БШҮ

8-10 жас

Кулинич Елизавета

Ақсу қ. БӨМ

8-10 жас

Увличенко Софья

Павлодар қ. БКМ

8-10 жас

Адылбекова Дариго

 Павлодар қ. «Жигер» Балалар-жасөспірімдер клубы, «Балшуак» бөлімшесі, «PavLigne» дизайн студиясы

8-10 жас

Сакенова Салидат

Темір аудандық көркемсурет мектебі Шұбарқұдық кенті

8-10 жас

Ерсайын Алмас

Темір аудандық көркемсурет мектебі Шұбарқұдық кенті

8-10 жас

Екибаева Мадина

Темір аудандық көркемсурет мектебі Шұбарқұдық кенті

8-10 жас

Таминдар Аружан

Уральск қ.  «Непоседа» Бейнелеу өнері студиясы

8-10 жас

Шовалдина Мария

Уральск қ.  «Непоседа» Бейнелеу өнері студиясы

8-10 жас

Белицкая Вика

Шымкент қ. БКМ

11-13 жас

Исманжанова Гулдана

Шахтинск қ. А.Исмаилов атындағы БКМ

11-13 жас

Абенова Адия

Ертіс ауылы БӨМ

11-13 жас

Захарова Виктория

Шахтинск қ. А.Исмаилов атындағы БКМ

11-13 жас

Щипачева Даша

С.Дөнентаев атындағы МҮ       Бейнелеу өнері студиясы «Золотой лучик»

11-13 жас

Захаренко Катя

С.Дөнентаев атындағы МҮ       Бейнелеу өнері студиясы «Золотой лучик»

11-13 жас

Гуро Александра

Түркістан обл. Кентау қ. БКМ

11-13 жас

Кумарова Замира

Қарғалы аудандық   БӨМ                   

11-13 жас

Нұрлан Айжан

Павлодар обл. Аққулы ауылы БӨМ

11-13 жас

Жомартова Ардак

Темір аудандық көркемсурет мектебі Шұбарқұдық кенті

11-13 жас

Шубина Карина

Ақсу қ. БӨМ

11-13 жас

Кукьян Настя

Ақсу қ. БӨМ

11-13 жас

Андосова Амина

Ақсу қ. БӨМ

11-13 жас

Шило Дарья

Ақсу қ. БӨМ

14-16 жас

Ренатова Асия

 «Әулет» мектептен тыс жұмыс орталығы

 «Мұрагер» Балалар аула клубы

14-16 жас

Кривоногова Арина

Павлодар қ. М.М. Катаев атындағы мектеп

14-16 жас

Глунцова Виктория

Ақсу қ. БӨМ

14-16 жас

Цверко Юлия

Екібастұз қ. БКМ

14-16 жас

Нұрхан Аяулым

Шымкент қ. БКМ

14-16 жас

Хабержан Дильназ

Уральск қ. С.Гумаров атындағы БКМ

14-16 жас

Бердібай Жансая

Шымкент қ. БКМ

13-04-2020